Nowe produkty

INFORMACJE

Zobacz nasze Aukcje

Bezpieczne płatności

W zależności od sposobu wysyłki, wartości zamówienia i własnych preferencji mogą Państwo wybrać jedną z dostępnych form płatności:

Przelew na nasze konto 

Wpłaty należy dokonać na indywidualny numer konta, który otrzymają Państwo od nas drogą mailową po złożeniu zamówienia. Numer konta dostępny jest w zakładce O nas. W tytule przelewu proszę wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Płatność za pobraniem

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy, odbioru przesyłki, Kurier nie pobiera kwoty większej niż 15 000 PLN brutto. W przypadku gdy złożą Państwo zamówienie na kwotę powyżej 15 000 PLN i wybiorą tą formę płatności, resztę kwoty należy wpłacić na nasze konto firmowe podane w zakładce O nas.

Płatność w sklepie kartą lub gotówką

Dotyczy odbiorów osobistych w sklepie Wasabi Sushi Shop przy ul. Biskupiej 4b we Wrocławiu, gdzie możliwa jest płatność kartą lub gotówką w kasie przy odbiorze zamówienia.

                               

              

Serwis Przelewy24, PayU, PayPal są internetowymi serwisami usługowymi, pośredniczącymi w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem a Sprzedawcą. Serwisy udostępniają Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmując płatności Klientów na swoje konto, potwierdzając Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazując te płatności na konto Sprzedawcy.

Płatności pobrane od Klientów Serwisy przekazują na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy, a także na każde żądanie.

Dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24, PayU oraz PayPal zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

Więcej informacj o Przelewy24

Więcej informacj o PayU

Więcej informacji o PayPal